Strona główna/Aktualności/Nagrody dla Biblioteki w ramach akcji KINDER!

Nagrody dla Biblioteki w ramach akcji KINDER!

2 Marca 2021

Wtorek rozpoczynamy od podziękowań i gratulacji dla naszych Czytelników, którzy zaangażowali się w zbiórkę książek dla dzieci w ramach akcji Kinder „Przerwa na wspólne czytanie”!

Przypominamy, że w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży „Pod Sową” przygotowane były specjalne kartony od organizatorów akcji do których trafiały Wasze dary, które następnie wysłane zostały do małych bibliotek wiejskich i szkolnych. Wspólnie udało nam się zebrać ponad 820 tytułów !!!

Fotografia spakowanych kartonów w ramach akcji Kinder

Ale udało się nie tylko to. Dzięki Waszej szybkiej reakcji i ekspresowej zbiórce trzech kartonów książek nasza Biblioteka otrzymała za udział pakiet nagród - zestaw bestsellerowych książek dla dzieci oraz pufy, które uatrakcyjnią naszą przestrzeń do wspólnego czytania.

Fotografia nagród przygotowanych przez organizatorów akcji Kinder, które trafiły do oleśnickiej Biblioteki  Fotografia nagród przygotowanych przez organizatorów akcji Kinder, które trafiły do oleśnickiej Biblioteki

Nie możemy się już doczekać pierwszych działań literacko-plastycznych w Bibliotece „Pod Sową” żebyście Wy także mogli je wypróbować i sprawdzić jak są wygodne.

#czytamy