Strona główna/Aktualności/NIGHT WALK OLEŚNICA 2020!

NIGHT WALK OLEŚNICA 2020!

10 Grudnia 2020

Rusza NIGHT WALK OLEŚNICA 2020 (2. Edycja) W RAMACH PROJEKTU CENTRUM AKTYWNOŚCI OBYWATELSKIEJ!

W związku z obostrzeniami i wytycznymi związanymi z epidemią COVID-19 druga edycja naszego NOCNEGO SPACERU W OLEŚNICY również musiała zmienić formułę.

Nasze inspirujące spotkania i warsztaty przenosimy więc do sieci i…do Waszych domów!

Na kanale Oleśnickiej Biblioteki Publicznej im. Mikołaja Reja w serwisie YouTube opublikujemy w drugiej połowie grudnia specjalną PLAYLISTĘ na której znajdzie się 5 prezentacji video wraz z poradnikami DIY - ZRÓB TO SAM zachęcającymi mieszkańców do poszukiwania, poznawania i spróbowania nowych pasji.

By pokazać Wam różne możliwości aktywności społecznej i rozwoju osobistego zaprosiliśmy 5 unikatowych partnerów!

By łatwiej zrealizować warsztaty w domu na podstawie gotowych filmików przygotujemy dla Was także specjalne pakiety „tematyczne” z gotowymi materiałami warsztatowymi!!! Pakiety te będą do odbioru w Bibliotece publicznej przy ul. Mikołaja Reja 10 u koordynatora projektu.
Dzięki temu nie tylko poznacie nowe możliwości rozwoju ale przede wszystkim spędzicie miło i twórczo swój wolny czas!

NIGHT WALK 2020 w Oleśnicy odbywa się w ramach projektu: „Centrum Aktywności Obywatelskiej w Długołęce i Oleśnicy” realizowanego przez Fundację Manufaktura Inicjatyw i Fundację Dignum przy współpracy z Oleśnicką Biblioteką Publiczną im. Mikołaja Reja dofinansowanego z budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego i Gminy Miasta Oleśnica.

Grafika promująca NIGHT WALK 2020