Młodzieżowy Klub Mangi i Anime w maju
27 Maja 202621 maja odbyło się kolejne spotkanie Młodzieżowego Klubu Mangi i Anime i Klubu DKK Iseakai.
Rozmawialiśmy o mangach i anime, które aktualnie czytamy i oglądamy. Była też okazja powspominać mangi i/lub anime, które wciągnęły nas do fascynującego świata azjatyckiego komiksu.
Planujemy też już wakacyjne spotkania w klimatach mangowo-animowych. Szczegóły wkrótce!
Kolejne spotkanie Klubu 11 czerwca od 16.00 w sali klubowej na parterze.

Kilkanaścioro nastolatków siedzi przy stolikach. Jedna z dziewczyn stoi i mówi do grupy
Kilkanaścioro nastolatków. Część siedzi na fotelach przy stolikach, część siedzi na ziemi
Kilkanaścioro nastolatków siedzi przy stolikach. Jedna z dziewczyn stoi i mówi do grupy