Strona główna/Wydarzenia/Młodzieżowy Klub Mangi i Anime w maju

Młodzieżowy Klub Mangi i Anime w maju

27 Maja 2026

21 maja odbyło się kolejne spotkanie Młodzieżowego Klubu Mangi i Anime i Klubu DKK Iseakai.

Rozmawialiśmy o mangach i anime, które aktualnie czytamy i oglądamy. Była też okazja powspominać mangi i/lub anime, które wciągnęły nas do fascynującego świata azjatyckiego komiksu.

Planujemy też już wakacyjne spotkania w klimatach mangowo-animowych. Szczegóły wkrótce!

Kolejne spotkanie Klubu 11 czerwca od 16.00 w sali klubowej na parterze.

do góry