Strona główna/Aktualności/Mikołajki w Bibliotece!

Mikołajki w Bibliotece!

28 Listopada 2022

Z okazji zbliżającego się dnia Świętego Mikołaja oleśnicka biblioteka przygotowała prezenty dla Czytelników i miłośników książek!

Jeśli chcecie wzbogacić swoją biblioteczkę o kolejne, ciekawe tytuły zapraszamy na początek na Mikołajkową Giełdę Książek w bibliotece przy ul. M. Reja 10! Nasza przestronna sala konferencyjna 6 grudnia 2022 r. raz jeszcze przemieni się w miejsce pełne stołów i skrzynek z książkami, w których buszować będziecie mogli od 09.00 do 18.00 w poszukiwaniu unikatowych tytułów!

Plakat promujący Giełdę Książki 6 grudnia 2022 roku

A dla wszystkich „zapominalskich” ostatnia w tym roku szansa, by anulować kary i z czystym kontem wejść w Nowy Rok, by móc cieszyć się dostępem do pełnej oferty Oleśnickiej Biblioteki Publicznej im. Mikołaja Reja! Mikołajkowa akcja przebaczenia obowiązuje we wszystkich naszych placówkach, zarówno przy ul. M. Reja 10 jak i w Bibliotece „Pod Pegazem” przy ul. F. Kleeberga 4, 6 grudnia w godzinach otwarcia od 09.00 do 19.00! Nie zapomnijcie tylko swojej karty oraz wypożyczonych książek!

Plata promujący Dzień Przebaczenia

Zapraszamy!