Kulinarna podróż lokomotywą na zajęciach w bibliotece!
25 Sierpnia 20256 sierpnia w ramach zajęć wakacyjnych w Bibliotece "Pod Sową" odbyły się warsztaty kulinarno-literackie w ramach cyklu "Czytaj, gotuj, smakuj"!
Pani Beata Papierz zaprosiła uczestników do poetyckiej podróży inspirowanej "Lokomotywą" Juliana Tuwima, a potem do stworzenia wagoników wypełnionych zdrowymi przekąskami, które na zakończenie warsztatów utworzyły wspólną lokomotywę.
Wesoła atmosfera przeplatana chrupaniem zdrowych owoców i warzyw zakończyła cały cykl naszych warsztatów.
"Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025".
Fot. RiP Fotografia

Belka logotypowa BLISKO
Logo Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0
Fotorelacja z zajęć kulinarnych
Fotorelacja z zajęć kulinarnych
Fotorelacja z zajęć kulinarnych
Fotorelacja z zajęć kulinarnych (5)
Fotorelacja z zajęć kulinarnych (4)
Fotorelacja z zajęć kulinarnych (3)
Fotorelacja z zajęć kulinarnych (2)
Fotorelacja z zajęć kulinarnych (1)
Fotorelacja z zajęć kulinarnych (20)
Fotorelacja z zajęć kulinarnych (19)
Fotorelacja z zajęć kulinarnych (18)
Fotorelacja z zajęć kulinarnych (17)
Fotorelacja z zajęć kulinarnych (16)
Fotorelacja z zajęć kulinarnych (15)
Fotorelacja z zajęć kulinarnych (14)
Fotorelacja z zajęć kulinarnych (13)
Fotorelacja z zajęć kulinarnych (12)
Fotorelacja z zajęć kulinarnych (11)
Fotorelacja z zajęć kulinarnych (10)
Fotorelacja z zajęć kulinarnych (9)
Fotorelacja z zajęć kulinarnych (8)
Fotorelacja z zajęć kulinarnych (7)
Fotorelacja z zajęć kulinarnych (6)
Fotorelacja z zajęć kulinarnych (5)
Fotorelacja z zajęć kulinarnych (4)
Fotorelacja z zajęć kulinarnych (3)
Fotorelacja z zajęć kulinarnych (2)
Fotorelacja z zajęć kulinarnych (1)