Strona główna/Wydarzenia/Kulinarna podróż lokomotywą na zajęciach w bibliotece!

Kulinarna podróż lokomotywą na zajęciach w bibliotece!

25 Sierpnia 2025

6 sierpnia w ramach zajęć wakacyjnych w Bibliotece "Pod Sową" odbyły się warsztaty kulinarno-literackie w ramach cyklu "Czytaj, gotuj, smakuj"!

Pani Beata Papierz zaprosiła uczestników do poetyckiej podróży inspirowanej "Lokomotywą" Juliana Tuwima, a potem do stworzenia wagoników wypełnionych zdrowymi przekąskami, które na zakończenie warsztatów utworzyły wspólną lokomotywę.

Wesoła atmosfera przeplatana chrupaniem zdrowych owoców i warzyw zakończyła cały cykl naszych warsztatów.

"Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025".

Fot. RiP Fotografia

do góry