Fundusze Europejskie
Strona główna/Aktualności/Książka na długi weekend!

Książka na długi weekend!

4 Czerwca 2021

Długi weekend warto spędzić z książką! Jeśli nie macie pomysłu spieszymy z pomocą i propozycją do Ewy z Wypożyczalni dla Dorosłych.

Przy okazji przypominamy, że jesteśmy otwarci! Dzisiaj (piątek) zapraszamy do wszystkich naszych placówek do godziny 16.00, a jutro dyżur pełni dla Was Biblioteka „Pod Pegazem” (od 09.00 do 16.00).

Tym razem zachęcam Państwa do sięgnięcia po książkę Lisy Scottoline - „Powrót Anny”.

Lekkie pióro autorki i jej oryginalny styl pisania sprawiają, że historię czyta się jednym tchem i nie sposób się od niej oderwać. „Powrót Anny” to znakomity, trzymający w napięciu aż do ostatniej strony dramat rodzinny, a także wzbudzający wiele emocji thiller psychologiczny. Jest to powieść, w której poznajemy spojrzenie na tę samą sytuację z perspektywy kilku osób.

Maggie po przeżytej psychozie poporodowej zostaje uznana za niezdolną do opieki nad córką Anną. Były mąż całkowicie uniemożliwił jej kontakty z dziewczynką. Po kilku latach główna bohaterka poznaje wdowca Noaha, który samotnie wychowuje syna. Po raz pierwszy od wielu lat wszyscy czują się spełnieni. Pewnego dnia Maggie odbiera telefon od swojej córki. Los dał jej jeszcze jedną szansę na zostanie matką dziecka, które jak wcześniej myślała, straciła na zawsze.

Niestety idylla nie trwa długo. Anna zostaje zamordowana, a głównym podejrzanym jest jej ojczym, Noah. Od tego momentu uczestniczymy w rozprawie sądowej, podczas której odkrywane są kolejne tajemnice. W książce następuje również szereg retrospekcji wydarzeń, aż do dnia śmierci Anny. Na jaw wychodzą fakty - szokujące i nieprawdopodobne, w świetle których życie rodziny to emocjonalny rollercoaster.

Książki Lisy Scottoline gwarantują dobrą rozrywkę i przyjemne spędzenie czasu.

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z tą niezwykle zaskakującą i wciągającą lekturą.

Okładka książki Lisy Scottoline

do góry