Strona główna/Aktualności/Kolekcjonerskie zestawy kartek w ramach wystawy (..)

Kolekcjonerskie zestawy kartek w ramach wystawy ekslibrisów i małych form graficznych!

24 Czerwca 2021

Kolejny rok z rzędu w ramach X międzynarodowej wystawy "Ekslibrisów i małych form graficznych", biblioteka przygotowała zestawy kolekcjonerskich kartek pocztowych dla uczestników.

Przypominamy, że w tym roku motywem przewodnim były „rowery” i „natura”. Na wystawę trafiły prace 63 artystów z 15 krajów. Oryginały prac można oglądać na wystawie w Bibliotece przy ul. M. Reja 10.

Pakiety (zapakowane w eleganckie tekturowe etui wraz z okolicznościowym logo biblioteki) z dyplomami za udział w wystawie już wkrótce trafią do naszych artystów.

Kartki pocztowe wydane w ramach X wystawy eklsibrisów i małych form graficznych  Kartki pocztowe wydane w ramach X wystawy eklsibrisów i małych form graficznych