Strona główna/Wydarzenia/"Jesteśmy jednym światem"!

"Jesteśmy jednym światem"!

5 Kwietnia 2022

Pierwszego kwietnia na zaproszenie Oleśnickiej Biblioteki Publicznej przyjechała Magdalena Zarębska - pisarka i Klaudia Kąca-Jasic znana jako Pani Teatrzyk.

Pani Magdalena napisała książkę o Oleśnicy, a Pani Klaudia nadała rymy.

Książka „Witaj nam, maluszku” zabrała uczestników spotkania w podróż po Oleśnicy, a całość uzupełniła prezentacja zdjęć miasta. Uczniowie zaproszonych szkół byli zachwyceni spotkaniem.

Kto nie czytał zapraszamy do Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży „Pod Sową”, mamy egzemplarz z autografem.

do góry