"Jesteśmy jednym światem"!
5 Kwietnia 2022Pierwszego kwietnia na zaproszenie Oleśnickiej Biblioteki Publicznej przyjechała Magdalena Zarębska - pisarka i Klaudia Kąca-Jasic znana jako Pani Teatrzyk.
Pani Magdalena napisała książkę o Oleśnicy, a Pani Klaudia nadała rymy.
Książka „Witaj nam, maluszku” zabrała uczestników spotkania w podróż po Oleśnicy, a całość uzupełniła prezentacja zdjęć miasta. Uczniowie zaproszonych szkół byli zachwyceni spotkaniem.
Kto nie czytał zapraszamy do Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży „Pod Sową”, mamy egzemplarz z autografem.

Fotorelacja ze spotkania literacko-teatralnego
Fotorelacja ze spotkania literacko-teatralnego
Fotorelacja ze spotkania literacko-teatralnego
Fotorelacja ze spotkania literacko-teatralnego