Strona główna/Aktualności/"Cztery pory roku" na oleśnickim rynku!

"Cztery pory roku" na oleśnickim rynku!

27 Kwietnia 2021

Miłośnicy wiosny już nie mogą się doczekać jej pełnego rozkwitu w Oleśnicy - kolorowych kwiatów, zielonych drzew i ciepłego słońca. Na szczęście nie tylko na wiosnę Oleśnica wygląda pięknie! Miłośników lata, jesieni i zimy zapraszamy więc na plenerową wystawę fotograficzną „Cztery pory roku”, którą oglądać możecie od 25.03. na oleśnickim rynku!

Stawy miejskie w Oleśnicy, fot. Daniel Grodziński  Widok na wieżowce przy ul. Klonowej, fot. Daniel Grodziński

A miłośników czytania zapraszamy do Biblioteki!

Wystawa jest elementem obchodów 75-lecia istnienia biblioteki publicznej. Fotografie pochodzą z Działu Dokumentów Życia Społecznego Oleśnickiej Biblioteki Publicznej im. Mikołaja Reja, a ich autorem jest Daniel Grodziński.

Widok na wieżę ciśnień, fot. Daniel Grodziński  Widok na zamek książęcy w Oleśnicy, fot. Daniel Grodziński