Strona główna/Aktualności/Aniowe baśnioczytanie - "Baśń o perle"

Aniowe baśnioczytanie - "Baśń o perle"

25 Czerwca 2020

Zapraszamy do wysłuchania fragmentów „Baśni o perle” Anny Gibasiewicz czytanych przez samą autorkę!

Anna Gibasiewicz była gościem oleśnickiej biblioteki w 2018 roku!

Absolwentka Filologii Polskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Doktor nauk humanistycznych w dyscyplinie literaturoznawstwo. Dyplomowany nauczyciel języka polskiego. Laureatka Międzynarodowego Konkursu pt. Miłość niejedno ma imię (wyróżnienie za opowiadanie pt. Jesienne liście). W roku 2010 roku koordynowała wraz z przyjaciółmi akcję na rzecz dzieci z Indii, z ośrodka Premananda Centre w Ongole, (południowo-wschodnie Indie). W latach 2007 - 2009 prowadziła audycje literackie i teatralne w internetowym radiu Młody Wrocław. W 2015 roku koordynowała zespół wolontariuszy podczas 8. Festiwalu Wysokich Temperatur w Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu.

Lubi jazdę na rowerze, góry, lasy, morza, pola, łąki, małe dróżki i zabytkowe dzielnice miast.