Strona główna/Aktualności/40 lat „SOLIDARNOŚCI” w Dziale Dokumentów Życia (..)

26 Sierpnia 2020

Oleśnicka Biblioteka Publiczna im. Mikołaja Reja zaprasza do oglądania wystawy online „40 lat „SOLIDARNOŚCI” w Dziale Dokumentów Życia Społecznego Oleśnickiej Biblioteki Publicznej im. Mikołaja Reja”.

31 sierpnia 2020 r., na naszej oficjalnej stronie www.biblioteka.olesnica.pl będą mieli Państwo wyjątkową okazję obejrzeć galerię na którą składać się będą m.in. zdjęcia, plakaty, druki okolicznościowe i wycinki z prasy które zgromadziliśmy na przestrzeni lat funkcjonowania w Bibliotece Działu Dokumentów Życia Społecznego.

Wybierzcie się z nami w historyczną podróż w czasie i zobaczcie jak idea solidarności wpłynęła na nasze miasto.

Plakat promujacy wystawę online