Strona główna/Aktualności/27 maja - Dzień Samorządu Terytorialnego!

27 maja - Dzień Samorządu Terytorialnego!

27 Maja 2021

Dokładnie rok temu, o tej porze, świętowaliśmy 30. rocznicę samorządu w Oleśnicy!

Z tej okazji ponownie przypominamy i zachęcamy Państwa do obejrzenia dwóch wyjątkowych realizacji, które stworzyła oleśnicka biblioteka z tej właśnie okazji w 2020 roku.

Pierwsza z nich to pełna wspomnień video-prezentacja, którą obejrzeć możecie na naszym oficjalnym kanale w serwisie youtube:

Drugą niespodzianką była wystawa plenerowa „Ludzie samorządu”, którą w formie online możecie nadal obejrzeć odwiedzając naszą stronę www.biblioteka.olesnica.pl

Zapraszamy do oglądania, a samorządowcom życzymy dalszej, wytrwałej i pełnej sukcesów pracy na rzecz naszej oleśnickiej wspólnoty!

P.S. W materiałach wykorzystano materiały zgromadzone w Dziale Dokumentów Życia Społecznego Oleśnickiej Biblioteki Publicznej im. Mikołaja Reja.