Pierwsze spotkanie w ramach projektu "rozGOŚĆ się W OLEŚNICY" 3.03.2026 Fotorelacja z pierwszego spotkania w ramach projektu "rozGOŚĆ się W OLEŚNICY". Pani Wiceburmistrz Fotorelacja z pierwszego spotkania w ramach projektu "rozGOŚĆ się W OLEŚNICY". Koordynatorki projektu Fotorelacja z pierwszego spotkania w ramach projektu "rozGOŚĆ się W OLEŚNICY". Uczestnicy Fotorelacja z pierwszego spotkania w ramach projektu "rozGOŚĆ się W OLEŚNICY". Uczestnicy Fotorelacja z pierwszego spotkania w ramach projektu "rozGOŚĆ się W OLEŚNICY". Uczestnicy Fotorelacja z pierwszego spotkania w ramach projektu "rozGOŚĆ się W OLEŚNICY". Uczestnicy Fotorelacja z pierwszego spotkania w ramach projektu "rozGOŚĆ się W OLEŚNICY". Uczestnicy z przedstawicielami Urzędu Miasta Fotorelacja z pierwszego spotkania w ramach projektu "rozGOŚĆ się W OLEŚNICY". Wręczenie upominków uczestnikom Fotorelacja z pierwszego spotkania w ramach projektu "rozGOŚĆ się W OLEŚNICY". Uczestnicy Fotorelacja z pierwszego spotkania w ramach projektu "rozGOŚĆ się W OLEŚNICY". Wręczenie upominków uczestnikom Fotorelacja z pierwszego spotkania w ramach projektu "rozGOŚĆ się W OLEŚNICY". Uczestnicy Fotorelacja z pierwszego spotkania w ramach projektu "rozGOŚĆ się W OLEŚNICY". Wręczenie upominków uczestnikom Fotorelacja z pierwszego spotkania w ramach projektu "rozGOŚĆ się W OLEŚNICY". Uczestnicy Fotorelacja z pierwszego spotkania w ramach projektu "rozGOŚĆ się W OLEŚNICY". Warsztaty zapoznawcze dla uczestników Fotorelacja z pierwszego spotkania w ramach projektu "rozGOŚĆ się W OLEŚNICY". Warsztaty zapoznawcze dla uczestników Fotorelacja z pierwszego spotkania w ramach projektu "rozGOŚĆ się W OLEŚNICY". Plansza z pytaniami Fotorelacja z pierwszego spotkania w ramach projektu "rozGOŚĆ się W OLEŚNICY". Warsztaty zapoznawcze dla uczestników Fotorelacja z pierwszego spotkania w ramach projektu "rozGOŚĆ się W OLEŚNICY". Warsztaty zapoznawcze dla uczestników Fotorelacja z pierwszego spotkania w ramach projektu "rozGOŚĆ się W OLEŚNICY". Warsztaty zapoznawcze dla uczestników Fotorelacja z pierwszego spotkania w ramach projektu "rozGOŚĆ się W OLEŚNICY". Warsztaty zapoznawcze dla uczestników Fotorelacja z pierwszego spotkania w ramach projektu "rozGOŚĆ się W OLEŚNICY". Warsztaty zapoznawcze dla uczestników Fotorelacja z pierwszego spotkania w ramach projektu "rozGOŚĆ się W OLEŚNICY". Warsztaty zapoznawcze dla uczestników