Dobre Spotkanie w Bibliotece - Jak je zorganizować i poprowadzić?
W dniu 21.11.2019 r. w Oleśnickiej Bibliotece Publicznej im. Mikołaja Reja odbyła się druga część szkolenia skierowanego do bibliotekarzy z powiatu oleśnickiego pt. „Dobre spotkanie w bibliotece jak je zorganizować i poprowadzić". Szkolenie poprowadziła Pani Dagmara Batóg starszy kustosz w Dolnośląskiej Bibliotece Publicznej im. Tadeusza Mikulskiego we Wrocławiu oraz doświadczony trener z zakresu facylitacji. Celem spotkania było poszerzenie i uporządkowanie wiedzy na temat organizacji spotkań w bibliotece i roli facylitatora. Szkolenie połączono z warsztatami, co pozwoliło podzielić się doświadczeniami z pracy bibliotekarzy z terenu powiatu. Po zakończonym szkoleniu uczestnicy otrzymali certyfikaty, które wręczyła Pani Anna Zasada dyrektor oleśnickiej biblioteki.

DOBRE SPOTKANIE W BIBLIOTECE (14)
DOBRE SPOTKANIE W BIBLIOTECE (13)
DOBRE SPOTKANIE W BIBLIOTECE (12)
DOBRE SPOTKANIE W BIBLIOTECE (11)
DOBRE SPOTKANIE W BIBLIOTECE (10)
DOBRE SPOTKANIE W BIBLIOTECE (9)
DOBRE SPOTKANIE W BIBLIOTECE (8)
DOBRE SPOTKANIE W BIBLIOTECE (7)
DOBRE SPOTKANIE W BIBLIOTECE (6)
DOBRE SPOTKANIE W BIBLIOTECE (5)
DOBRE SPOTKANIE W BIBLIOTECE (4)
DOBRE SPOTKANIE W BIBLIOTECE (3)
DOBRE SPOTKANIE W BIBLIOTECE (2)
DOBRE SPOTKANIE W BIBLIOTECE (1)