Ferie w Bibliotece "Pod Sową"
Dzisiaj Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży "Pod Sową", w ramach FERII w BIBLIOTECE, gościła dwie grupy dzieci, które zimową przerwę od zajęć szkolnych spędzają na zajęciach zorganizowanych przez Szkołę Podstawową nr 4. Uczniowie mieli okazję uczestniczyć w warsztatach detektywistycznych, w trakcie których dowiedzieli się-kim jest detektyw?, czym się zajmuje oraz jakie cechy powinien posiadać? Dużym zainteresowaniem młodych adeptów sztuki detektywistycznej, cieszyły się wszelkie informacje o liniach papilarnych oraz ćwiczenia z daktyloskopii .Dzieci wysłuchały fragmentu książki Grzegorza Kasdepke "Detektyw Pozytywka " i sprawnie rozwiązywały detektywistyczne zagadki w niej zawarte. Uczestnikom warsztatów udało się bezbłędnie rozszyfrować rebusy i testy na spostrzegawczość.Zwieńczeniem zajęć było tworzenie własnych agencji detektywistycznych oraz odznak , według ich autorskich,bardzo kreatywnych projektów.

FERIE W BIBLIOTECE "POD SOWĄ" (15)
FERIE W BIBLIOTECE "POD SOWĄ" (14)
FERIE W BIBLIOTECE "POD SOWĄ" (13)
FERIE W BIBLIOTECE "POD SOWĄ" (12)
FERIE W BIBLIOTECE "POD SOWĄ" (11)
FERIE W BIBLIOTECE "POD SOWĄ" (10)
FERIE W BIBLIOTECE "POD SOWĄ" (9)
FERIE W BIBLIOTECE "POD SOWĄ" (8)
FERIE W BIBLIOTECE "POD SOWĄ" (7)
FERIE W BIBLIOTECE "POD SOWĄ" (6)
FERIE W BIBLIOTECE "POD SOWĄ" (5)
FERIE W BIBLIOTECE "POD SOWĄ" (4)
FERIE W BIBLIOTECE "POD SOWĄ" (3)
FERIE W BIBLIOTECE "POD SOWĄ" (2)
FERIE W BIBLIOTECE "POD SOWĄ" (1)